Mobil Sohbet

MobilSohbet Uygulamaları

merhaba blog sayfası ziyaretcilerimiz, bu yazımızı sizlere aslate yabancı olmayan mobil söyleşi uygulamaları üzerine sectim. Yazımız içinde çağın bize getirmiş olduğu yeniliklerden olan mobil chat ve Mobil Sohbet uygulamaları hakkında data sahibi olup, bu uygulamaları tanıyaçağız. İnsanların birebir haberleşme alışkanlıklarını tamamı ile değiştiren mobil chat uygulamaları, hem daha ekonomik, basit ulaşılabilir ve masrafsız oluşu kullanıcıları cezbetiği benzer biçimde popüleritesinede her geçen gün artırmaktadır. Hali ile netin artık her ortamda kullanılması bu tip uygulamalardan insanların faydalanmasını daha basit bir hale gelmiştir.

İçeriğine bakılırsa anlık iletişim, arkadaşlık, Chat, email gönderme, toplumsal medya niteliği ve hizmeti veren de bir çok mobil sohbet uygulamarı herkesce bilindik bir durumdur. Bir çoğumuzda bu uygulamaları kullanmaktayız.

Buyurun bu uygulamaları hep birlikte inceleyelim.

  • WhatsApp Messenger: Mobil söyleşi uygulamarı içinde en çok beğeniyi kazanan whatsApp messenger, 3G ya da wifi bağlantısı kullanarak dostlarınız ve ailenizle mesajlaşmanızı, fotoğraf, sesli not ve video mesaj göndermenizi elde eden bir sohbet uygulamasıdır.

  • İmo Messenger: Kullanım kolaylığı ve şık görünümü ile imo messenger, android ve iPhone ile sesli arama, görüntülü söyleşi yapabileceğiniz ve arkadaşlarınıza ileti gönderebileceğiniz bir mobil chat uygulamasıdır.

  • Kik Messenger: Milyonlarca kullanıcıya haiz, bir çok tür akıllı cep telefonunuz ev tableti destekleyen ücretsiz bir mesajlaşma ve sohbet uygulamasıdır. Bu uyguluma ile hem dostlarınız ile söyleşi edebilir hemde yeni bir sosyal cevreye haiz olabilirsiniz.

  • Trill: Twitter uygulaması olan Trill ile, Twitter’ı mobil aletinızda kullanmanızı sağlayan bayağı ve kullanışlı bir arayüze sahip ücretsiz uygulamadır.

Gene aklımıza gelen diğer mobil chat uygulamarı Mozat, Socially (Free), Nimbuzz – Free Calls & Chat, MXit, IM+ All-in-One Messenger, MySpace, FlickrUp, Video Chat (imiChat), Skype, feysbuk şeklinde daha bir cok uygulamaya android marketten kolaylıkla ulaşabilir ve ücretsiz indirip kullanabiliriz. Şimdilik kısa bir data ile bu uygulamarı sizlere hatırlattık ileriki zamanlarda sohbet programları kategorisi altında tek tek hepsine yer verip ifadeını yapacağız.

Facebook Twitter Google +